Hakkımızda Bilgiler

Hakkımızda Bilgiler

Firmamız siz değerli ziyaretçi ve müşterilerine bilgiler ve hizmetler sunmak için 1998 yılında kurulmuş ve 2019 yılından beri ise Araç Muayene konusunda hizmetler vermektedir. Firmamızın araç muayene ve randevu alanında SİTEMİZ ve alt alan adları (Başka sitelerle alakamız yoktur!) ile size hizmetler sunmaktadır.

Bir çok insan aracı için randevu alırken bilgi eksikliği nedeni ile randevu hizmeti alamamaktadır. Bizler ilgili formlarımız ve çağrı merkezimiz ile size bu tür konularda yardımlar sunmaktayız.

Ayrıca muayene tekrarına kalan müşterilerimiz için direk olarak herhangi bir form doldurmasına gerek kalmadan bize ulaştıkları takdirde yine yardımcı olmaktayız.

Araç muayene randevu için Tüvtürk istasyonlarına giderken yanınızda bulundurmanız gerekenler konusunda yine sormanız durumunda çağrı merkezi çalışanlarımız size gerekli bilgileri vereceklerdir.

Herhangi bir durumda (öncelikle araç muayene randevu formunuzu göndererek) çağrı merkezimize ulaşırsanız alanında eğitimli uzman arkadaşlarımız size her türlü yardımcı olacaktır.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili ihtilaf durumunda, iptal ve iade gibi durumlarda yine çağrı merkezimize ulaşırsanız eğer yetkili arkadaşlar size seve seve yardımcı olacaktır.Firmamız ve sitemiz hakkında kısaca bilgilere buradan ulaşmanız mümkündür. Hakkımızda bilgilere bu sayfadan ulaşırsınız..