• Araç Arıza Bakım İşleri
    #
  • Araç Arıza Bakım İşleri

Aracınızı muayeneye götürmeden önce mutlaka arıza bakım işlemlerinden geçirmeniz gerekir. Aksi durumda aracınız muayeneden geçemeyecektir.


Sosyal Medya Paylaşım

Araç Arıza Bakım İşleri ve Hizmetleri Hakkında Bilgiler

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun uzmanlarımız tarafından Tüvtürk araç muayene sisteminde kontrol edilen bütün noktaları kontrol edilir ve size en uygun gereken arıza ve bakım için servis sağlanır.

Aracınızı kontrol ediniz! Bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracınızda arıza olabilir. Sorunu ne olursa olsun, deneyimli servis danışmanlarımız çözmek için buradalar.


Arıza & Bakım hizmetimizi ne zaman almalısın?

Aracınızdan anlayamadığınız bir ses mi geliyor? Aracınızın servis ve ikaz sisteminden bir uyarı mı alıyorsunuz? Evet, bu işaretler aracınızda arıza olduğunun belirtisi olabilir. Aracınızın bakım zamanı olsun ya da olmasın bakım ve arıza hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Aracınızın periyodik bakımı geldiyse yalnızca bakım kontrolleri için hizmet de satın alabilirsiniz. İsterseniz yalnızca bir yıl veya gelecek yılların bakımlarını da daha avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz. Aracınızın zaten periyodik bakım zamanı geldiyse ve şüphelendiğiniz bir arıza durumu varsa arıza ve bakım paketimizi birlikte alabilirsiniz.


Peki Süreç Nasıl İşliyor?

Arıza hizmetimizi aldıysanız eğer aracındaki arızayı tespit etmek için servis danışmanlarımız tespit bedeli belirlemek; tespit bedeline onay verirseniz tespit işlemi için ve onarım işlemine onay verdiğinde de onarım işlemleri için çalışırlar.

Onarım işlemleri tamamlandığında ister vale ile istersen de kendin aracını teslim alabilirsiniz.

Vale hizmetimizi aldıysanız mobil uygulamamız üzerinden de valenin konumunu takip edebilirsiniz.

Periyodik bakım ve arıza hizmetimizi birlikte satın aldıysanız aracınızın durumuna göre arıza ya da periyodik bakım işlemleri sıraya konur.

Yalnızca periyodik bakım satın aldıysanız aracınızın rutin kontrolleri yapılır, servis danışmanlarımız aracınızda bir sorun olduğunu tespit ederse Çözüm Merkezimiz sizi arayarak bilgi verir ve arıza onarım işlemlerini başlatmak için onayını alır. Onayınızla birlikte aracınızın arıza onarım süreci başlar.


Önemli Noktalar!

Aracınızdaki arızanın sürüş sırasında problem yaratacağını düşünüyorsanız arıza hizmetimizi seçerek, sorunları detaylı bir şekilde tanımlayınız. Unutmayın, aracınızdaki sorunu ne kadar detaylı anlatırsanız servis danışmanlarımız o kadar hızlı incelemelerini tamamlar ve onarım sürecine daha hızlı ve kolayca geçer.

Aracınızın serviste bulunduğu süre boyunca oluşabilecek tespit bedeli veya onarım işlemlerini onayınızla başlatıyoruz. Periyodik Bakım & Arıza satın aldığın durumlarda onarım bedellerine onay vermediğinizde yalnızca Periyodik Bakım kapsamında olan işlemlerinizi yapıyoruz ve aracınızı size geri teslim ediyoruz.

Aracınızın garantisi devam ediyor olsa da her yıl periyodik bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakım yaptırmamış olan araçların garantisi etkilenebilmektedir.

Araç Arıza Bakım İşleri ve Hizmetleri Detayları

Kategori
: Bütün Hizmetler
Kod
: TT0003
Gösterim
: 1482
Tarih
: 23.12.2018 19:46